Wczasy odchudzające to dla wielu osób najlepsza opcja na to, aby w końcu wziąć się za siebie i zrzucić zbędne kilogramy. Turnusy odchudzające cieszą się dużą popularnością także ze względu na to, jakie rozrywki oferują. Często w cenie pobytu można skorzystać z różnego rodzaju atrakcji, takich jak basen solankowy, sala fitness czy aqua aerobic. Wczasy odchudzające mogą więc być idealnym sposobem na schudnięcie i spędzenie urlopu w miłej atmosferze i ciekawym towarzystwie. W tym artykule przedstawimy najciekawsze oferty tanich wczasów odchudzających.

Turnusy odchudzające – poznaj najlepsze oferty z dietą 1200 kcal

Poniżej przedstawiamy propozycje najciekawszych wczasów odchudzających na nadchodzące miesiące.

Dźwirzyno i wczasy odchudzające leczenie dietami

W Dźwirzynie istnieje możliwość skorzystania z leczniczo-rewitalizujących wczasów odchudzających pod okiem doświadczonych lekarzy. Podczas turnusu uczestnicy mają szansę dowiedzieć się wiele na takie tematy, jak zdrowe odżywianie, trening obwodowy i zdrowie ogólne. Na miejscu można skorzystać ze spa z basenem, a przy tym cieszyć się bliskością morza. Jest to też świetna okazja na spędzenie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu w klimacie, wpływającym na dobre samopoczucie.

Wczasy odchudzające w Dźwirzynie dostępne są już od 1490 zł od osoby, jeżeli wybierzesz zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym. Ceny mogą różnić się od standardów pokoju oraz terminu wyjazdu. Wciąż jeszcze są wolne terminy na turnusy w 2024 roku.

Wczasy odchudzające w Hotelu LaSiesta w Jastrzębiej Górze – terminy na grudzień

Wciąż jeszcze można zapisać się na wczasy oczyszczająco-odchudzające w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym zaledwie 100 m od plaży w Jastrzębiej Górze. Na miejscu znajduje się strefa SPA oraz komfortowo urządzone pokoje. Hotel oferuje również salę fitness oraz możliwość wypożyczenia rowerów i kijów do nordic walking, dzięki czemu każdy będzie mógł skorzystać z odchudzania na dworze przy pięknej pogodzie. Zajęcia dla dorosłych obejmują między innymi: ćwiczenia modelujące, jogging, pilates, ćwiczenia na zdrowy kręgosłup, step aerobic.

Ceny turnusu zaczynają się od 1699 złotych za osobę przy 7-dniowym pobycie.

Zimowe odchudzanie w Jastrzębiej Górze

Osoby, które jeszcze nie były na wczasach odchudzających, mogą skorzystać z możliwości zimowego odchudzania w ośrodku Zew Morze w jastrzębiej Górze nad morzem. Jest to świetna okazja na pozbycie się zbędnych kilogramów w miejscu o podwyższonym standardzie, wyposażonym w basen, SPA i zaplecze rekreacyjne. Podczas turnusu zajęcia fitness i inne odbywają się łącznie przez ok. 5 godzin dziennie.

Ośrodek Zew Morza znajduje się zaledwie 100 m od Promenady Światowida i 200 m od plaży, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się świeżą bryzą i bliskością morza. Do dyspozycji gości jest też wypożyczalnia sprzętu sportowego, co stanowi dobrą opcję dla tych, dla których gimnastyka podczas zajęć nie będzie wystarczająca. Z turnusu można skorzystać już od 1890 zł za osobę w pokoju DeLux z balkonem. Wciąż są wolne miejsca na pobyt Luty 2024.

Powyższe turnusy zaliczane są do wczasów odchudzających z dietą 1000-1200 kcal. Na miejscu wykwalifikowana kadra dba o odpowiednią dietę wczasowiczów, starając się, aby każdy uczestnik turnusu mógł jak najbardzuej skorzystać z pobytu w kontekście spalania tkanki tłuszczowej.

Turnusy odchudzające z dietą Dr Dąbrowskiej – dieta warzywno – owocowa

Wczasy odchudzające z dietą Dąbrowskiej odbywają się Ułańskiej Zagrodzie we wsi Załom. Pobyty odbywają się w turnusach 7-mio i 14-dniowych.

Wczasy odbywają się zgodnie z wytycznymi i zasadami diety dr. Dąbrowskiej. Jest to dieta owocowo-warzywna, której celem jest przede wszystkim detoksykacja organizmu, a korzyścią możliwość zrzucecnia zbędnycyh kilogramów.

Cena turnusu w Ułańskiej Zagrodzie obejmują między innymi:

 • noclegi;
 • pełne wyżywienie godne z dietą dr. Dąbrowskiej;
 • możliwość konsultacji z lekarzem;
 • opiekę pielęgniarską;
 • indywidualne zajęcia z dietetykiem;
 • analizę składu masy ciała;
 • dostęp do spa i sauny.

Na miejscu można skorzystać też dodatkowych atrakcji, takich jak zabiegów hydrokolonoterapii (dodatkowo płątnych), możliwości wypożyczenia sprzętu nordic walkin i rowerów, masaże. Pobyt w ośrodku rozpoczyna część konsultacyjna ze specjalistami. Każdy dzień rozpoczyna krótka gimnastyka na plaży, następnie prowadzone są grupowe zajęcia na sali gimnastycznej i nordic walking. W póżniejszej części dnia odbywają się wykłady o zdrowym odżywianiu, a na koniec można wybrać się na wycieczki rowerowe lub skorzystać z sali fitness.

Ceny turnusów rozpoczynają się od 1990 złotych na osobę.

Aktywne wczasy odchudzające na Mazurach dla 5-7 osób

Kolejna propozycja to wczasy odchudzające w ośrodku Zalesie Mazury. Jest to opcja dla osób, którym zależy na wczasach z odnową biologiczną i zabiegami SPA. Uczestnicy turnusów mogą liczyć na indywidualnie dobraną dietę, którą łączy się z codzienną dawką aktywności.

Wczasy oparte są na dwóch programach dietetycznych:

 • dieta Montignaca;
 • dieta owocowo warzywna.

Oferta obejmuje 7 dni pobytu w ośrodku z profesjonalną opieką fizjoterapeutów i instruktorów sportowych. Wczasowicze mogą skorzystać z różnych form aktywności, takich jak: nordic walking, wycieczki rowerowe, , gimnastyka, zajęcia w sali fitness. Oprócz tego oferya zawiera nielimitowany dostęp do kompleksu wellness.

Cena turnusu to rozpoczyna się od 2240 zł za pobyt.

Plan dnia turnusu wygląda następująco:

 • poranna gimnastyka;
 • ćwiczenia odmładzające;
 • ćwiczenia z instruktorem w sali fitness;
 • seminarium nordic walking;
 • zajęcia na rowerach;
 • wykłady na temat zdrowego ożywiania i spotkania z dietetykiem.

Wczasy odchudzające nad morzem CAO na wzgórzu

Centrum Aktywnej Odnowy Na Wzgórzu mieści się w miejscowości Odargowo k. Dębek 3 km od piaszczystej plaży w Dębkach i 2 km od Jeziora Żarnowieckiego. Turnus obejmuje udział w różnego rodzaju zajęciach na basenie i sali gimnastycznej. Uczestnicy mogą skorzystać także z aktywności na świeżym powietrzu, a do wyboru mają spacery, rowery, kije nordic walking i inny sprzęt.

Podczas zajęć na sali gimnastycznej pod okiem instuktorów realizowane są cele kształtowania i ujędrniania poszczególnych grup mięśniowych. Instruktorzy wykorzystują podczas zajęć takie formy aktywności, jak: pilates, aerobic czy warsztaty taneczne. Zajęcia na basenie i spa to dodatkowe atrakcje, z których można skorzystać podczas wypoczynku.

Jednym z elementów majacych wpływ na odchudzanie jest indywidualnie skonstruowana zbilansowana dieta niskokaloryczna. Wczasowicze otrzymują regularne posiłki dostosowane do indywidualnego stanu zdrowia.

Z wczasów mozna skorzystać już od 1299 zł za 7 dni pobytu.

Wczasy odchudzające – wsparcie diety poprzez skuteczne tabletki na odchudzanie

Podczas wczasów odchudzających uczestnicy turnusów otrzymują dietę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Możliwość korzystania z zajęć fizycznych sprawia, że można skutecznie rozpocząć proces odchudzania. Chcąc wesprzeć dietę i aktywność fizyczną o substancje, które mogą przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, można zastosować des pilules pour maigrir oparte na naturalnych, sprawdzonych składnikach.